براساس بیشتر تخمین ها ، 87 درصد از نمایندگان املاک و مستغلات در 5 سال اول شکست می خورند . اما برای کسانی که آنچه در آن لازم است ، شروع به کار تجارت در املاک و مستغلات شما می تواند به طور کامل کار هفت رقمی رویاهایتان را به شما بدهد.

هم اکنون بارگیری کنید: 25 قالب ایمیل ثابت شده برای فروش [دسترسی رایگان]

در اینجا نگاهی صادقانه به چگونگی شروع یک کار تجاری در املاک و مستغلات ، به علاوه بهترین توصیه ما برای جلوگیری از اشتباهاتی که هنگام رشد شما ایجاد می شود ، دارد.

برنامه ریزی مانند یک رئیس

می دانید این حرف قدیمی راجع به عدم برنامه ریزی است ، درست است؟

اکثریت قریب به اتفاق عوامل املاک و مستغلات آن را پیدا کنید بسیار آسان تر برای کار در کسب و کار خود، به عنوان مخالف در آن است.

برای بسیاری از نمایندگان جدید ، املاک و مستغلات شغل دوم ، سوم یا حتی چهارم آنهاست. شما عاشق ایده "رئیس خود" بودن بودید در حالی که بیشترین کاری را که در آخرین کار خود انجام دادید انجام دادید. اما آزادی معنای بسیار متفاوتی برای یک کارمند در مقابل صاحب مشاغل دارد.

سؤال این است که شما کدام هستید؟

اولین چیزی که شما باید در مورد شروع یک تجارت املاک و مستغلات بدانید این است که ، بله ، این یک تجارت است . آیا شما یک نماینده انفرادی یا یک تیم جدید هستید ، اگر 

خیال دارید بیش از میانگین حقوق مسکن Realtor ( 45.990 دلار در سال یا تقریباً 25 دلار در ساعت در آخرین چک) 25 فکر کنید ، باید فکر کنید که مانند یک صاحب مشاغل - و آن یعنی برنامه ریزی

1. برنامه شخصی ایده آل خود را بکار بگیرید

قبل از تعیین اهداف مالی مناسب برای شغل خود ، به اهداف مالی روشنی برای زندگی خود نیاز دارید.

کمیسیون ها عالی هستند اما - بیایید با آن روبرو شویم - همه ما وارد این تجارت شدیم و خواستیم چیزی بزرگتر و بهتر از آنچه اکنون داریم داشته باشیم. این که آیا این قایق بادبانی 187 پایی رویاهایتان است یا توانایی ترک دفتر از ساعت 2 بعدازظهر است تا بتوانید فرزندان خود را از مدرسه انتخاب کنید ، وقت بگذارید تا فکر کنید زندگی ایده آل شما چگونه خواهد بود.

سؤالاتی که باید در نظر بگیرید:

• چه زمانی می خواهید کار را شروع کنید؟
  • چه زمانی می خواهید تمام کنید؟
  • چگونه می خواهید هر روز احساس کنید؟
  • چقدر می خواهید درآمد کسب کنید؟

آیا می خواهید در 65 سال بازنشسته شوید؟ هزینه کالج بچه های خود را به طور کامل پرداخت کنید؟ دریابید که چقدر شما نیاز دارید هر ماه کنار بگذارید تا این اتفاق بیفتد. هنگامی که دقیقاً می دانید سود و کمیسیون شما به کجا می رود ، راحت تر می توانید آن گوشی را جمع کنید.

2. برنامه کسب و کار خود را تراز کنید

اکنون که قلم را به کاغذ کشیده اید تا بفهمید بزرگترین ، ضد زندگی ترین وجه چک های شما به چه شکلی به نظر می رسد ، زمان آن رسیده است که در مورد تجارت صحبت کنید.

نوشتن 

برنامه کسب و کار خود را شروع کنید 

و به مواردی که شما را از سایر مشاغل املاک و مستغلات منطقه شما جدا می کند ، توجه ویژه ای کنید. به آن فکر واقعی کنید. اینجاست که هویت شخصی و تجاری شما واقعاً می توانند جمع شوند تا جادوگری سودآوری داشته باشند.

• چگونه فروش املاک و مستغلات ، تفاوت چشمگیری را برای شما ، چشم اندازهای شما و حتی جهان ایجاد می کند؟
  • ارزش ها و اصولی که مشاغل املاک و مستغلات شما را هدایت می کند چیست؟
  • اینها با تجارت بعدی در املاک و مستغلات چگونه است؟
  • سه تا پنج موردی که قصد دارید به طور کامل در تجارت داشته باشید چیست؟
  • چه کسی از بقیه مراقبت خواهد کرد؟

حتی اگر می خواهید با استخدام اولین دستیار مجازی خود ، کارهای اداری را از کار بیندازید ، ایجاد یک دید تصویری بزرگ برای نگه داشتن تیم خود الهام بخش است و از تکرار الگوهای غیرمولد جلوگیری می کنید.

3. ایجاد یک برنامه بازاریابی مداوم

در آغاز، همه چیز در مورد گذراندن امتحان صدور مجوز خود را، انتخاب کارگزاری بهترین و مناسب خود را و ساخت پایگاه داده خود را بدون آینده در سراسر به عنوان " 

salesy " به دوستان و خانواده در حوزه نفوذ خود را (SOI).

اما شروع به عقب و ساحل به محض شروع مراجعه به سایت ، یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که عاملان در حال رشد مرتکب می شوند. این که آیا رویای شما تبدیل شدن به گورو تبلیغات بعدی فیس بوک یا استاد تبدیل Zillow است ، تنها چیزی که واقعاً در مورد بازاریابی باید بدانید این است که این بخشی از مشاغل شماست که هرگز نمی خوابد.

به مغز خود بیاموزید که چگونه به فکر استراتژیک در مورد اتفاقات موجود در بازار خود باشد و آماده باشید تا بدون توجه به اینکه آنها از کجا آمده اند ، چیزهای با ارزش را به شما ارائه دهند.

• رویکرد و شخصیت منحصر به فرد شما برای چشم اندازهای شما جدول چگونه است؟
  • چه پیشنهادی دارید که هیچ کس دیگری نتواند؟
  • آخرین روند خرید ، فروش و قیمت گذاری در بازار شما کدام است؟
  • چه روشهای خلاقانه ای برای بحث در مورد این روندها (از جمله تعداد) با آینده وجود دارد؟

ابتدا گزاره ارزش بی نظیر خود را پایین بیاورید. این همه بازاریابی آینده شما را سوق خواهد داد.

4- وب سایت داشته باشید

برای 

44٪ از خریداران ، اولین قدم که در جستجوی خانه خود برمی دارند ، نگاه آنلاین است.

مهم نیست که چقدر بازاریابی محلی انجام دهید ، برای جذب و درگیر کردن راه های آنلاین به حضور وب احتیاج دارید. این ممکن است کمی در جلو هزینه کند ، اما یک وب سایت محکم و سئو متمرکز بر SEO که به شما امکان می دهد لیست های IDX را ادغام کنید و آن دسته از راه های مستقیم را به CRM خود بپیوندید پایه اساسی در هر کسب و کار موفق در املاک و مستغلات است.

پس از بهره برداری از این دارایی ، می توانید به سمت یک وبلاگ نویسی مداوم و استراتژی رسانه های اجتماعی حرکت کنید تا نتایج بیشتری کسب کنید

5. چشم انداز به طور مداوم

سندروم شی براق یک مشکل بزرگ در املاک و مستغلات است. اما پایدارترین عامل همیشه برنده می شود. بنابراین ، سیستم جستجوی خود را انتخاب کرده و به آن بچسبید.

در روزهای ابتدایی ، بهینه سازی SOI خود هرگز فکر بد نیست. در حقیقت ، گروه گراهام سیبی مستقر در آتلانتا 

لیستی از تنها 279 مخاطب را تنها در چهار سال با فروش مداوم به مشتریان و حوزه های گذشته خود ، 

به 90 میلیون دلار فروش خانه تبدیل کرد.

در اینجا چگونه بنیانگذار جاستین سیبی به آن می گوید:

وی گفت: "ما در بانک اطلاعاتی خود روی" مت ها "متمرکز شدیم و حجم معاملات ما به راحتی از دروازه شروع به کار کرد! به عنوان مثال ، ما از دو زوجی که در 13 سال با آنها صحبت نکرده بودم ، 2 میلیون دلار فروش داشتیم. من برای آنها کارت پستال ارسال کردم ، زیرا می ترسیدم تلفن را بردارم و با آنها تماس بگیرم ، نمی دانستم آنها می دانند من کی هستم. روی یک خانه جدید و فروش 800000 دلار خانه. "

استراتژی جستجوی جاستین مبتنی بر یک برنامه ساده نامه های پستی ، ایمیل و تماس تلفنی بود. یک سیستم برنده نباید پیچیده باشد ، اما کاملاً باید سازگار باشد.

6. پرورش منجر می شود

اگر یک رهبری با شما تماس بگیرد ، آنها انتظار دارند که از شما بشنوند.

مایک پانل یک مولد سرب اصلی و رهبر Nu Home Source Realty است . به گفته مایک ، یک سیستم پیگیری برای تبدیل سرب طولانی مدت مهم است. "من به مأمورینم می گویم 70٪ مردم برای 180.5 روز قصد خرید ندارند. اگر منتظر خرید آن دسته از راههای جدید هستید ، فقط می خواهید سه درصد را ببندید. این به شما پول کافی برای زنده ماندن می دهد ، اما هدف شما شش ماه و فراتر از آن است. شما باید برای رسیدن به آن ها پیگیری کنید ؛ شما باید خط لوله را بسازید تا به آن افراد برسید. "

علاوه بر وبلاگ نویسی مشترک و بهینه سازی وب سایت ، مایک مسابقه را نیز بررسی می کند تا ببیند چه اتفاقی در زمین می افتد از نظر پیگیری. "من در بسیاری از وب سایت های مختلف در آنجا ثبت نام می کنم. به آنها نام واقعی نمی دهم ، اما یک شماره تلفن واقعی به آنها می دهم. و می توانم به شما چه بگویم ، زیاد تماس نمی گیرم."

نماینده ای باشید که همیشه آنجاست و به طور خودکار گله را مورد ضرب و شتم قرار می دهید.

7. دریافت CRM

در پایان روز ، یک تجارت یک سیستم است.

بری جنکینز کارگزار تیم 

شماره 2 املاک و مستغلات بهتر و غیرقانونی باغ در ایالات متحده است. او همچنین مردی است که از ناکارآمدی متنفر است. "من به یک تقصیر ، دوست دارم امور را آسان کنم. دلیل موفقیت این شرکت در این است که در اصل اصلی اهرم ساخته شده است."

برای زنده نگه داشتن این اصل ، بری از CRM خود 

به عنوان یک دستگاه تبدیل سرب واقعی استفاده می کند . او از طریق مبارزات پرورشی مربوطه بر اساس منبع سرب رهبری می کند و کل فرایند معامله را خودکار می کند.

این نوع از سازمان سطح کارفرما به این صورت است که باری و تیمش در سال 2017 240 خانه را فروختند. بری همچنین از 

CRM خود برای ارسال قطره های اتوماتیک سوار بر اعضای جدید تیم و نگه داشتن مدیر کسب و کار کاملاً ساده تر استفاده می کند تا هیچ چیز مهمی در اثر ترک خوردن قرار نگیرد.

8- مدیریت زمان خوبی داشته باشید

اگر مثل اکثر ما هستید ، بخش بزرگی از خواب این است که برای چیزهایی که واقعاً شما را روشن می کنند ، وقت و انرژی بیشتری داشته باشید.

اما بیشتر نمایندگانی که تصمیم به ایجاد مشاغل املاک و مستغلات کرده اند ، این کار را در برنامه انجام نداده اند. آنها با یک درب گردان اعضای تیم به پایان می رسند و مجبورند آستین های خود را جمع کرده و سعی کنند مشکل تجاری را دو چندان حل کنند. اما لازم نیست اینگونه باشد.

برای خودروسازان متخصص مانند باری ، تمایل به کسب زمان برگشت برای خود و تیمش انگیزه اصلی بود. "من مجبور شدم راهی پیدا کنم تا آنقدر برای مأمورانم ارزش افزوده کنم که آنها را ترک نکنند و در این مرحله ، راهی برای آزاد کردن مدتی بفهمم تا بتوانم به خانواده خود توجه کنم."

اینجاست که اتوماسیون می تواند همه تفاوت ها را ایجاد کند.

پس از ایجاد دیدگاه شخصی ، برنامه تجاری و ارزش افزوده منحصر به فرد ، زمان آن رسیده است که در تنظیمات برنجی پایین بیایید.

چگونه می توانید در زمینه املاک و مستغلات وارد شوید و به عنوان یک متخصص املاک و مستغلات توسعه پیدا کنید؟ اینجا کارهایی است که شما باید انجام دهید.

1. دریافت مجوز املاک و مستغلات

گرفتن پروانه املاک و مستغلات اولین گام مهم در حرفه املاک و مستغلات شماست. جدول زمانی ، مدارک تحصیلی و هزینه های دریافت مجوز برای املاک و مستغلات شما از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است ، بنابراین برای درک آنچه مورد نیاز است ، با دفتر املاک و مستغلات محلی خود م کنید. 

بسیاری از ایالت ها نیز به دوره های صدور مجوز و تمدید احتیاج دارند. با این وجود مجوز خود را پس از مجوز گرفتن ، می توانید به طور قانونی بصورت قانونی فروش ، کارگزار یا اجاره املاک و مستغلات در دولتی که مجوز خود را بدست آورده اید اجاره دهید. در اینجا یک احتیاط وجود دارد: اکثر ایالت ها از شما خواسته اند تا دو یا سه سال اول به عنوان کارگزار با کارگزاری کار کنید. بنابراین بیایید دقیقاً به معنای واقعی آن شیرجه بزنیم.

2. یک کارگزاری پیدا کنید

کارگزاری املاک و مستغلات نمایندگی است که نمایندگان املاک و مستغلات در آن کار می کنند. ممکن است انتخاب کنید برای یک حق رای دادن ملی مانند Keller Williams Realty یا RE / MAX LLC یا یک کارگزاری محلی بوتیک در منطقه خود کار کنید. همچنین کارگزاری های مجازی در سراسر اینترنت وجود دارد ، بنابراین کمی حفاری کنید و دریابید که کدام گزینه به بهترین وجه با اهداف خود مطابقت دارد.

هنگام انتخاب کارگزاری ، فرهنگ شرکت ، ساختار کمیسیون و دوره های آموزشی احتمالی را در نظر بگیرید. مکانی را انتخاب کنید که منعکس کننده نوعی فرهنگی باشد که در آن شکوفا خواهید شد ، احساس نسبتاً جبران شده و دیگری که در آن افرادی وجود خواهند داشت که از آنها یاد می گیرید.

3. عضویت در انجمن ملی ملکی (NAR)

آیا می خواهید به خودتان یک مسکن پاسخ ® ؟ تا زمانی که به 

اتحادیه ملکی ملکی بپیوندید ، نمی توانید. عضویت NAR همچنین به شما امکان دسترسی به خدمات چندگانه فهرست (MLS) را می دهد که در آن می توانید لیست های مسکن دیگر را جستجو کنید.

4- حق احمه خود را پرداخت کنید

انتظار نداشته باشید مجوز خود را دریافت کنید ، به یک کارگزاری بپیوندید و فروش خانه های میلیون دلاری را شروع کنید. 

هیلاری رابرت ، استراتژیست بازاریابی دیجیتال 

می گوید ، " مأمورین جدید املاک و مستغلات باید بدانند که ایجاد یک تجارت به زمان ، کار و تلاش زیادی نیاز دارد. برای ایجاد یک حرفه پایدار در املاک و مستغلات ، آنها باید برای آماده سازی چربی آرنج آماده شوند. مخاطبان و بانک اطلاعاتی مخاطبین. سپس آنها باید یاد بگیرند که چگونه آنرا کار کنند ، ارزش و ارزش خود را ارائه دهند. "

برای آستین های خود آماده شوید ، برای چند سال کار شبکه سخت افزاری را انجام دهید و از دلالان مسی بیشتر حمایت کنید ، و انتظار نداشته باشید که فوراً پولهای بزرگ را وارد کنید.

5- یک مربی پیدا کنید

از اطرافیان خود بیاموزید. آیا کسی در کارگزاری شما وجود دارد که در FSBOs تخصص دارد یا برای اجرای تبلیغات فیسبوک عیب دارد؟ ماه را برای گرفتن قهوه با آنها یکبار در ماه تنظیم کنید ، ببینید آیا می توانید یک روز آنها را سایه بزنید ، یا برای کمک به پروژه ای که آنها در حال پیشبرد هستند ، پیشنهاد دهید. 

وقت بگذارید و با افرادی مناسب باشید که در چیزهایی که دوست دارید در آنها خوب باشد ، روابط برقرار کنید. در سالهای آینده سود سهام خود را پرداخت می کند.

6. مارک شخصی خود را بسازید

نکته ای که حقیقتاً دلالان واقعی می دانند این است که املاک و مستغلات یک تجارت نسل سرب است. شما همیشه باید در حال ساختن مارک شخصی خود باشید و شبکه خود را گسترش دهید. 

شما می توانید این کار را با ساختن یک وب سایت شخصی در املاک و مستغلات در خارج از محلی که در سایت کارگزاری خود دارید انجام دهید. برای نام تجاری حرفه ای خود حضور در رسانه های اجتماعی ایجاد کنید. و میزبان ساعات شاد و رویدادهای شبکه ای که نام شما را در جامعه بیرون می آورد. 

وقتی به جایی رسیدید که مسئول باشید ، نه تنها برای موفقیت خودتان بلکه برای موفقیت تیمتان ، بسیار مهم است که هر فرصتی برای پیروزی به آنها بدهید. بگذارید اتوماسیون برخی از کارهای ناگوار را در پیش بگیرد تا همه بتوانند روی مهمترین چیزها تمرکز کنند.

می خواهید بیشتر؟ این 

راهنمای 11 مرحله ای را برای ورود به املاک و مستغلات بررسی کنید .

قالب های فروش ایمیل

در اصل منتشر شده ژوئن 26 ، 2019 6:15:00 PM ، به روز شده در 29 اکتبر 2018

مباحث:

مشاور املاک